• афхаф

ЗА НАС

Фабрика за надворешни производи Cixi Kuangyan Hongpeng, лоцирана во прекрасниот залив Хангжу, центарот се наоѓа во Шангај, Хангжу, Нингбо, Златен триаголник, се наоѓа во Жеџијанг градот на индустријата и трговскиот град, марина, 130 километри западно од градот Хангжу, источно од Пристаништето Нингбо 65 километри, е освен мостот Хангжу залив Крос 5 километри и Шангај преку морето. Елегантното опкружување, удобен транспорт, информации, географска локација се богато обдарени од природата. Супериорната состојба која фабриката може да ја обезбеди побрзо, ефикасна услуга за клиентот.

Билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.
Прашање за ценовник